54-VJEÇARE, POR VIOLETE KUKAJ IA ‘FTOFË’ TË REJAVE (VIDEO)

Violetë Kukaj ka bërë një mori ndryshimesh në pamjen e jashtme, duke e tentuar rininë e përjetshme, si shume nga fytyrat publike te cilat pa menduar dyher nderhyjne ne korrigjimin e ndonje pjese ne fytyre qe nuk u pelqen.

Në fakt, pikërisht këto ndryshime e kanë vënë edhe më në qendër Violeten e cila ka fituar fansa te shumte ne rrjetet sociale pasi me keto ndryshime ajo po duket si nje vajze 20 vjecare.

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukajn, ka kohë që nuk e kemi parë në ekran. Ajo nuk është parë shumë e angazhuar në botën e muzikës, prandaj ka sjellë pak këngë.

Këngëtarja e muzikës popullore qenka pasionante ndaj palestrës.

Këtë e ka bërë të ditur së fundi me një video të publikuar, shkruan “Kosovarja”. Violete Kukaj, shihet duke ushtruar me paisje të fitnesit, dhe duket teket në formë. Iu pëlqen?https://www.instagram.com/reel/CqtAO8ko0Qt/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fpemajetes.com&rp=%2Finteresante%2F54-vjecare-por-violete-kukaj-ia-ftofe-te-rejave-video%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1776.2999999523163%2C%22ls%22%3A1371.7000000476837%2C%22le%22%3A1702.3999998569489%7D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *