Era Istrefi dhe Mozzik së shpejti lansojnë bashkëpunimin

Dyshja e njohur e estradës muzikore me sa duket janë duke punuar për një projekt muzikor.

Era dhe Mozzik, kanë shtuar dyshimet përmes një video që është publikuar, shkruan “Kosovarja”.

Ata janë parë nga një studio muzikore, duke mos zbuluar detaje.

Sidoqoftë, presim dhe shohim!!/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *