Kiara sonte feston natën e beqarisë, shikoni si është rregulluar

Mbrëmë Luizi festoi natën e beqarisë, sot radhën e ka Kiara.

Ajo duket se do ta shijoj shumë natën sonte.

Flokët dhe grimin që vendosi ta bëj i japin një nur fytyrës së Kiarës.

A do të futet brenda në shtëpi, apo do ta festoj jashtë me shoqërinë e saj, kjo mbetet të zbulohet në vazhdim, shkruan “Kosovarja”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *