Shyhrete Behluli dhe Meda tregojnë pse i bashkuan forcat

Shyhrete Behluli dhe Meda do të lansojnë projektin e përbashkët muzikor. Kënga do të lansohet këtë të diel në orën 14:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve të njohur.

Dy këngëtarët kanë qenë mjaft aktiv me projekte muzikore viteve të fundit dhe mbetet të shihet se çfarë do të sjellin dyshja së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *