Rasimi ja “fenerat” flokët gruas në një mënyrë shumë interesante

Personazhi i rrjetit social Tik-Tok, e përditëson llogarinë me video të ndryshme të stilit dhe natyres së tij. Në shumë prej videove, ai shfaqet përkrah bashkëshortes së tij gjermane, e cila ndonëse duket serioze, sërish i shkon për shtati, shkruan “Kosovarja”. Rasimi thotë se kujdeset shumë për gruan, e cila punon. Ai, ja bënë punët, dreken,…

Read More

Adriana Matoshi deklaron pasurinë, afro 28 mijë euro të hyra vjetore – shtëpia në pronësi të prindit

Të premten janë publikuar listat e deklarimeve të pasurisë për personat zyrtarë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Aktorja Adriana Matoshi, duke qenë se prej vitit 2021 ushtron profesionin e deputetes në Kuvendin e Kosovës, ka bërë gjithashtu deklarimin e pasurive të paluajtshme dhe të ardhurave vjetore. Adriana ka deklaruar shtëpi 66 metra katrorë në vlerën 400…

Read More

Nita Latifi bënë ndryshimin e madh në pamje pas daljes nga “BBVA”

Nita Latifi, këngëtarja e talentuar nga Kosova, ka qëndruar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” deri në gjysmëfinale. Rrugëtimi i Nites ka qenë mjaftë i diskutuar, e një pjesë e publikut kanë menduar se ajo e meritonte finalen. Këngëtarja Nita Latifi pas daljes nga “BBVA”, po duket krejt ndryshe dhe shumë më bukur, shkruan…

Read More